Metatron Hunter odhalí zárodek nemoci dřív, než vypukne

Když jsem v dubnu hledala novou inspiraci na dárek ke Dni matek, narazila jsem na metodu Metatron Hunter, která až překvapivě důkladně kontroluje všechny orgány a zjistí celkový stav organismu. Koupila jsem mámě voucher místo kytky nebo bombónů a jí analýza nadchnula! A tak jsem si Metatron vyzkoušela i já a informace o něm posílám dál. Vyzpovídala jsem úžasně milou majitelku přístroje Luciu Holečkovou. A na ty, kteří dočtou, čeká překvapení. 💝

Na jakém principu Metatron Hunter funguje?

Vyšetření přístrojem Metatron Hunter funguje na principu nelineární analýzy. Vyhodnocuje náš zdravotní stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Díky spektru magnetických vln analyzuje jakékoliv změny biologického objektu.

Čím vás tahle technika diagnostiky zaujala a jak dlouho s ní pracujete?

S přístrojem pracuji přes 2 roky. Technika nelineární analýzy mě zaujala hlavně díky možnostem odhalit změny v organizmu dříve, než propuknou v onemocnění. Také to, že nás upozorní na danou genetickou předispozici, díky čemuž se můžeme včas zamyslet nad životním stylem, změnit životosprávu a oslabené místo hlídat.

Na jaké zdravotní problémy a typy onemocnění se díky téhle diagnostice dá přijít?

Od nedostatku vitamínů, minerálů, dehydratace, zánětů, bakteriálního a virového zatížení až po různé oslabení, například štítné žlázy, trávicího ústrojí, dýchacího ústrojí, močových cest… Zkrátka vyhodnotí stav všech orgánů. Přístroj vyhodnocuje zatížení parazitární, těžkými kovy, toxiny v krevním oběhu, plísněmi, cholesterolem, různé změny na sliznicích,  cistách, myomy, prasklinky, také nás upozorní na případná závažná onemocnění. Navštěvují mě i dvojice, kterým se nedaří otěhotnět, nebo lidé se zažívacími potížemi, chronickou únavou či naopak nespavostí, bolestmi různého charakteru, ženy s nepravidelnou menstruací. Stejně tak hledám zdroje nesoustředěnosti či podrážděnosti.

Jsem původně zdravotní sestřička, a tak se snažím vše řešit na úrovni prevence a úpravy životního stylu. V případě, že přístroj poukazuje hodně oslabené hodnoty konkrétního místa – odkážu klienta k jeho lékaři. Následně po lékařské vyšetření můžeme dále pokračovat s úpravou jídelníčku nebo dalšími alternatívní postupy. V blízké budoucnosti budu mít k dispozici také vlastní lékařku, primářku, na kterou se klienti budou moci obrátit. K tomu mě inspirovali klienti, které jejich lékaři odmítli dovyšetřit. Z důvodu, že vyhodnotili jejich zdravotní stav jako dobrý, přestože se tak dotyční necítili.

Takže lékaři jsou k výstupům tohoto vyšetření skeptičtí?

Mají v tomto těžší úlohu, protože mohou problém řešit, až když je zřetelný, a léčbu zahájit až na základě potíží, příznaků, výsledků různých vyšetření, viditelných změn… Proto se často na dané onemocnění přichází hodně pozdě. Mnohdy lékař nespolupracuje s touto metodou právě z důvodu, že se musí držet tabulek a nemůže léčit něco, co nemá klasickou medicínou zatím potvrzené. Potrvá ještě asi dlouho, než na tyto přístroje začnou klientům a lékařům přispívat pojišťovny.

Mám hodně známých lékařů, kteří by si přáli mít Metatron Hunter ve své ordinaci a snaží se podle výstupu pacientům doporučit další kontroly. Ale kamenem úrazu je vysoká cena přístroje a omezení, kvůli nimž lékař pracující na pojišťovnu nemůže léčit něco, co ještě nevypuklo a není vidět na klasickém medicínském vyšetření. Pomalu se to však mění a čím dál více lékařů se zaměřuje na nelineární a bio rezonanční metody. Jako se o to snažíme my v HealthCare ve Volcano Complexu.

Na závěr pozitivní příklad. Stává se, že se díky prohlídce tímto přístrojem přijde na příčinu probíhajících potíží klienta. Jeho lékař se pak na základě výstupní zprávy zaměří na dané místo, potvrdí zjištěný výsledek, pojmenuje diagnózu a navrhne léčbu.

Překvapilo mě, že diagnostika ukáže i konkrétní bakterie a viry, které daný orgán zatěžují… Dokonce poznáte, jak hojně jsou v daném místě rozmnožené…

Ano, přesně tak, přístroj vyhodnotí konkrétní zatížení organismu – streptokoky, stafylokoky, bakterie jako E. coli, helicobacter pylori, mycoplazmy, chlamydie, bakterie střevní mikroflóry… Také vyhodnotí, jak velké je zatížení v reálném čase, a kde se bakterie nejvíce vyskytuje/přemnožuje. Přístroj dokáže také zjistit, která léčba nejlépe na danou bakterii bude účinkovat. Ale takto ho může použít pouze lékař

Umí Metatron vytestovat i potravinové alergie?

Ano, jednak vyhodnotí potravinové alergie, ale také u jednotlivých orgánů doporučí, které potraviny jsou prospěšné a které by ho naopak mohly zatížit. Ty pak není dobré konzumovat často.

Podle klinické studie je přesnost analýzy 80procentní. Odpovídá tohle číslo i vašim zkušenostem?

Myslím, že ano. Nejsem zastáncem tvrzení o přístrojové dokonalosti – je to jen stroj, a i když je software Metatronu na vysoké úrovni a obsahuje rozsáhle možnosti k vyhodnocení mnohých tělesných změn v organismu, mám ráda propojenost více metod, technologií i názorů. Metatron je navíc hodně citlivý na stres, oscilaci kolem orgánů, léky, a to vše může konečné výsledky ovlivnit. Důležité je, aby člověk, který vyšetření provádí, uměl s přístrojem co nejlépe pracovat a také aby si vyslechl klienta. Díky tomu vyšetření lépe vyhodnotí jako celek. Institut praktické psychofyziky se snaží stále vše zdokonalovat. A já také pravidelně nechávám aktualizovat nové verze softwaru ve svém přístroji, aby výsledky byly co nejpřesnější.

Co si po diagnostice klient odnáší domů?

Vytištěnou zprávu v deskách, aby měl informace pohromadě. Tisknu také obrázky, na které se společně díváme v průběhu vyšetření… Po vyšetření klient do 3 dnů obdrží plánek na období jednoho roku s doplňky stravy, bylinek a tinktur, vypracovaný podle oslabených míst, inspiraci na recepty i detoxikační metody. Pravidelně svým klientům zasílám odkazy články s různými zajímavostmi. Kdykoliv jsem jim k dispozici. Mám kontakty a dobré vztahy se specialisty na psychoterapii, lymfatické masáže, iridologii, fyzioterapii… Těm, kteří potřebují, tedy doporučuji prověřené odborníky

Detox nebo úprava jídelníčku je asi potřeba u většiny klientů. Když na tenhle režim najedou, za jak dlouho se mají/mohou nechat přeměřit?

Můj roční plán klienti mohou a nemusejí vyzkoušet, je to na nich. Nechávám na klientovi, aby si zvolil pro něho nejvíce blízkou volbu a docílil posílení oslabených míst. Když má někdo hodně vědomostí v této oblasti, tak si s ním ráda vyměním informace a dozvím se něco nového. Pokud vše probíhá v pořádku, stačí kontrolní vyšetření plánovat po roce.

Jsem moc ráda, když mám od klientů v průběhu toho roku zpětnou vazbu. Jestli doporučené doplňky stravy/bylinky vyzkoušeli, jak se cítí, nebo zda zkusili jinou metodu… Každému klientovi jsem po vyšetření k dispozici prostřednictvím e-mailu zdarma.

Kromě detoxikačních metod a úpravy jídelníčku doporučujete nejčastěji co?

Před detoxikací je hlavní nezapomínat na lymfatické masáže, aby se škodliviny vyplavovaly z těla ven. V případě zájmu o doplňkové vyšetření doporučuji vyzkoušet iridologii, dále přístroj Kardivar, který měří variabilitu srdečního rytmu. Patří mezi přístrojové zařízení klasické medicíny pro vyšetření stavu autonomního nervového systému a vyhodnocuje celkovou úroveň zátěže organismu. Vhodně tedy doplňuje výsledky vyšetření Metatronem.

V případě, že přístroj poukáže na některou oblast jako na více rizikovou, doporučuji dané místo hlídat a zkontrolovat s odstupem 3 týdnů až 3 měsíců znovu. Jak už jsem zmínila, když jsme více ve stresu, mohou být výsledky jiné než v klidném období. Takže je někdy důležité sledovat srovnání několika vyšetření.

Každopádně důležitá je životospráva a genetická výbava jedince. Vždy doporučují cvičení, alespoň procházky na čerstvém vzduchu, spánek, odpočinek, zásadité vnitřní prostředí, pravidelnou detoxikaci a hlavně v případě potíží podchytit změnu v těle včas.

Dá se Metatron Hunter použít i k diagnostice zdravotního stavu dětí? Jaké s tím máte zkušenosti?

Software je nastavený ke kontrole dětí od věku cca 6 let. U dětiček mladšího věku přikládám senzory na kolínko a výsledky z vyšetření vyhodnocuji individuálně. U menších dětí mohou být výsledky matoucí. Osobně mám dobrou zkušenost. Například když dcerka má klasické nachlazení, jednoduše, rychle a bezbolestně zjistím, který bacil je na vině a jakou léčbu zvolit.

Diagnostika trvá okolo 2 hodin, jak zvládáte vedle práce péči o dcerku a o domácnost, když se sejde více klientů v kratším obodbí?

Ano, klientům se věnuji minimálně hodinu a půl, někdy i dvě. V bývalé práci jsem měla striktně daných max. 60 min. na klienta, což mě stresovalo a nenaplňovalo. Na první návštěvě je nutné prohlédnout celé tělo, prvotní skenování je důležité, protože při něm přístroj vyhodnotí oslabená místa a uspořádá je dle závažnosti. Pak se musím na výsledky podrobně podívat. Je také nutné si vyhradit čas na rozhovor s klientem, zda je vyšetření preventivní, nebo má dotyčný konkrétní potíže. Ve Volcano Complex si plánuji vše podle sebe, své rodiny a možností klientů. Práce je zároveň mým koníčkem, proto se neženu do situací, které by stresovaly mě, nebo mé blízké. Bez podpory rodiny a partnera, který se dceři plně věnuje, by to samozřejmě nešlo. A za to jsem jim moc vděčná.

Kolik dceři bylo, když jste začala znovu pracovat a jaký jste měli režim?

Dcerce bylo 2,5 roku, když jsem nastoupila na 2 dny v týdnu 3 až 4 hodiny. Občas víkendy. Jinak jsem byla 4 roky na RD. Dcerku jsem si naplno užila, a i když jsem byla chvilku v práci, byla s tatínkem a měli svůj program. Mají moc hezký vztah. Do školky nastoupila až po 4. roce, a to nejdříve jen na 3 dny v týdnu na 3 až 4 hodiny. I když tam později byla více, středy jsme si vyhradili pro rodinný den, kdy jsme mívali celodenní program. Odmalička se věnuje spoustě koníčků, které si sama vybírá, a my ji v tom podporujeme. Má hodně zájmů od tance přes malování až po hraní v divadelních představeních. Chce být režisérkou a baletkou. Myslím, že bude dobře připravená na život a bude se umět sama rozhodovat. Je mojí velkou životní inspirací.

Zaujala vás analýza Metatron Hunter❓ Ozvěte se Lucii, nahlašte heslo „Klára“ a místo 1600 Kč zaplatíte za voucher 990 Kč. 🎁✌

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s