Dětský pokoj snů? Otevřete se kreativitě

Ať už mimčo máte, nebo ho teprve čekáte, pravděpodobně jste o nich slyšeli, nebo jste je aspoň jedním okem zaregistrovali. Řeč je o MaVie, české značce Dominiky a Davida Vyskočilových, kteří jsou podepsaní pod stovkami designovek do dětských pokojíčků – od moderních hnízdeček a látkových písmenek až po indiánská teepee pro větší rošťáky. Co víc ale o téhle značce víte?

Co vás k šití designových doplňků do dětských pokojíčků přivedlo a jaké byly vaše začátky? Našli si k vám zákaznice cestu rychle?

K šití designových doplňků, nejen pro miminka, mě přivedlo zařizování nového pokojíčku mé dcery Victorky. Měla jsem uloženou spoustu inspirací ze zahraničních webů a nedokázala jsem pro náš pokojíček nic podobného sehnat. Zezačátku jsme zveřejnili pouze pár látkových písmenek, dále jsme pokračovali s mantinely a povlečením a dnes šijeme kompletní vybavení dětských pokojíčku. Cestu si k nám klienti našli rychle, jelikož jsme byli takovými „průkopníky“ něčeho, co tu ještě nebylo.

Které produkty jdou nejvíc na odbyt? Co je trendy?

Mám pocit, že u nás je trendy snad vše. 😁 Nicméně nejvíce na odbyt jdou mantinely, hnízdečka a náš originální spací pytel Bunny.

Jaké barvy teď frčí pro kluky a jaké pro holky? Převažují nějaké v tom nekonečném množství kombinací?

Aktuálně nejvíce frčí růžovo/šedá, mintovo/šedá a černo/bílá. Šijeme týdně takové množství výrobků, pro kluky i holčičky, že se snad ani nedá říci, že by něco převažovalo.

Co když neznáme pohlaví miminka? Jaké se vám osobně líbí „neutrální“ kombinace?

Neznat pohlaví miminka je podle mě úžasné, dopředu jsme nevěděli pohlaví našich dětí ani jednou a zážitek na porodním sále byl o to silnější. Dle mého názoru je nejhezčí neutrální barevnou kombinací šedo/bílá.

Pomáháte často klientům s návrhem designu vybavení, nebo vás oslovují spíše s jasnou představou?

Pomáhám u každé objednávky. 😊 Těší mě věnovat se zákazníkům naplno a ladit s nimi jejich objednávky k dokonalosti. Ve většině případů mám od nich již takovou důvěru, že design zakázek nechávají na mém uvážení.

Sama máte dvě děti – co z vaší tvorby u nich má/mělo největší úspěch?

Naše Vicky zbožňuje baldachýn a teepee, má to jako taková svá království. 😊 A náš maličký Denis šel z hnízdečka do spacího pytle a v obou produktech se mu maximálně krásně spinká, celou noc.

A na závěr – kdybyste měla doporučit tři top praktické vychytávky do miminkovského pokojíčku, které by to byly?

Tři top praktické vychytávky? Za mě určitě košík na přebalovací pult, minky deka a hnízdečko/od 6ti měsíců pak spací pytel.

(Foto z archivu Dominiky Vyskočilové)

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s